Genel

Yıkama Talimatlarına Bakan Var mı?

Yıkama talimatlarını bilirsiniz belki. Belki diyorum çünkü işinize hiç yaramaz. Aslında elbiselerimizin içinde bir yerde vardır da bir gün olsun bakmamışızdır. Belki de çoğunuz kaşındırıyor diye onu kesmiştir.

Eminim bir kaçınız şuan bu yazıyı okurken “o da ne yıkama talimatı da ne?” niye kendi kendinize sormuşsunuzdur. Söyleyeyim, hani elbiselerinizin içinde olur yabancı dillerde şu derecede şu programda yıkayın,ütüyü şöyle yapın gibisinden bir şeyler yazar.

Hatta şuan tişörtüm de ki talimata bakıyorum …Ve yazanları söylemek istiyorum ama değişik bir kaç dille bir şeyler yazıyor. :D … Anlamıyorum :)

Merak etmişimdir bu elbiseleri yıkayanlar hiç bakıyor mu acaba :)

Süs olsun diye mi takarlar acaba  bunları? ..

Bu yazıyı yazmak nereden aklıma geldi diye sorarsanız söyleyeyim.Geçenlerde çalıştığım tekstil atölyesinde yaptığımız tişörtlerin yıkama talimatı yanlış takılmış.1 kaç santim aşağıda takılması gerekiyormuş.Ne fark edecekse artık… Sonrasında benle beraber bir kaç kişi 80 ila 100 arası talimatı sökmek zorunda kaldık. O talimatları sökmek pff sıkıcıydı :) O an aklımdan da geçti bu yazıyı yazmak :D

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. vallahi türkiyede pek fazla yıkama talimatı okuyan yok gibi duruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu