Genel

İş Bankası Personel Alım Sınav Soruları ve Cevapları

turkiye-is-bankasiİş Bankası Personel Alım Sınav Soruları ve Cevapları

İş Bankası’nın 5 aralık 2009 Müfettişlik Yardımcılığı ve Memur alım sınavı sorularını sınav bittiğinde bu yazıda bulabilirsiniz.Sınav hakkında daha detaylı bilgi vermek gerekirse.

Sınav 5 Aralık 2009 tarihinde gerçekleştirilecek. Yazılı bilim sınavında başarılı olan adaylar, diğer aşamalara davet edilecektir. Sınava başvurular 5.10.2009 – 16.11.2009 tarihleri arasında kabul edilecek.
Sınava başvuru koşulları ve Sınav hakkındaki bilgilere Kariyer Fırsatları sayfasında yer alan Pozisyonlar/Müfettiş Yardımcısı bağlantısından ulaşılabilmektedir. Yani burdan ulaşabilirler.Adaylar, bu bağlantıda yer alan “Sıkça Sorulan Sorular” bölümünde bulunmayan hususlar hakkındaki bilgi taleplerini ve sorularını “mys@isbank.com.tr” e-posta adresine iletebileceklerdir.

İş Bankası Memur Alımı

İş Bankası Türkiye genelindeki ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 24 Ekim 2009 Cumartesi günü Memur Alım Sınavı düzenlenecektir. Sınava başvurular, en son 16 Ekim 2009 tarihi saat 09:00’a kadar kabul edilecektir. Sınav ve başvuru koşulları hakkındaki bilgilere Kariyer Fırsatları sayfasında yer alan Pozisyonlar/ Memur bağlantısından ulaşabilirsiniz.Burdan

Çağrı Merkezi Elemanı Sınavı
İş Bankası Çağrı Merkezi Elemanı pozisyonu için sınavla eleman alınacaktır. Genel yetenek testi, Telefon mülakatı, Ölçme Değerlendirme Merkezi Uygulamaları, Banka Mülakatı, Belge Değerlendirmesinden oluşan aşamaların ilki 18 Ekim 2009 tarihinde gerçekleşecektir. İlk aşamada başarılı olan adaylar diğer aşamalara davet edilecektir. Sınava başvurular 29 Eylül-12 Ekim (saat 9:30 a kadar) tarihleri arasında kabul edilecektir. Sınav ve başvuru koşulları hakkındaki bilgilere Kariyer Fırsatları sayfasında yer alan Pozisyonlar/Çağrı Merkezi Elemanı bağlantısından ulaşabilirsiniz.Burdan

Sorular ve Cevapları Açıklandığında Bu sayfada bulabilirsiniz.Ayrıca Gelişmelerden haberdar olmak için tıklayın: RSS

kaynak: domatessuyu

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu