Genel

Kuşlar İçin Müzik Evi Doğa Hoparlörü

Kuşlar İçin Müzik Evi, Doğa Hoparlörü

Tasarımcı Eun Ji Lee tarafından geliştirilen adını ” Doğa Hoparlörü ” verdiği bu kuş evi, doğada kuşların hem barınması hemde kuşların cıvıltılarının doğa da daha çok duyulmasını sağlayan bir yuva.

Bu tasarımın küçük kuşlar için güvenli bir sığınak sunması ve kuş cıvıltılarının daha çok yayılması üzerine tasarlanmış çok güzel hoş bir yuva.

Musical Home For Birds

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”]

The Nature Speaker is a simple perch shaped like a loudspeaker of sorts. It not only offers a safe haven for the little birds but also amplifies their chirps for you to enjoy. I know of many places that use these artificial bird sounds to create a soothing environment. Well, nothing tops nature; so this Nature Speakeris the best.

mini kuş yuvası ilginç kuş yuvası

 [/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu