Google

Google Body Browser ile İnsan Vücudunu Keşfedin

Google Body Browser ile İnsan Vücudunu Keşfedin.Google’ın yeni bombası Google Body. Google Body ile insan vücudunun iç ve dış yapısını 3 boyutlu olarak incelemenizi sağlıyor.

Google Body, tıpkı Google Earth’te dünyayı dolaşıyormuş gibi insan vücudunu üç boyutlu olarak keşfetme imkanı sunuyor. Muhtemelen sürekli vücutlarını dinleme eğiliminde hastalık hastalarının gözdesi olacak bu Google hizmeti, vücuttaki her bir damarı inceleyebilme imkanı sağlaması açısından heyecan verici.

Google, yeni uygulamasını resmi olarak görücüye çıkarmadan önce WebGL-destekli tarayıcılarda ya da Firefox ve Google Chrome betaversiyonlarında görülebilecek bir versiyonunu tanıtım amaçlı sundu. Bu, Google Body Browser sitesinden (http://bodybrowser.googlelabs.com) yüklenebiliyor. WebGL’nin Firefox dahil internet tarayıcılarının çoğunun yeni versiyonlarında standart haline gelmesi bekleniyor. Bu teknolojinin, üç boyutlu internet uygulamalarının yaygınlaşmasını ve çeşitlenmesini teşvik edeceği ve kullanıcılar için interneti daha üretken ve sezgisel bir ortama dönüştüreceği belirtiliyor.

Bu, Google Body Browser sitesinden (http://bodybrowser.googlelabs.com) yüklenebiliyor. WebGL’nin Firefox dahil internet tarayıcılarının çoğunun yeni versiyonlarında standarthaline gelmesi bekleniyor. Bu teknolojinin, üç boyutlu internet uygulamalarının yaygınlaşmasını ve çeşitlenmesini teşvik edeceği ve kullanıcılar için interneti daha üretken ve sezgisel bir ortama dönüştüreceği belirtiliyor.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. çok güzel bilgi ve görsellik tanımlamada alanı olmasada insanları çok bilgilendirecek…

  2. harika bir şey bu ya tüm vücudumu inceledim harika

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu