facebook

Facebook Hesabım Kapatıldı

Kişisel Facebook hesabım bu gece 00:03 saatinde facebook yetkilileri tarafından henüz sebebini bilmediğim bir sebepten dolayı kapatıldı. Yetkililere itiraz maili attım 1-2 gün içerisinde geri dönüş yapılacağı söyleniyor ama bakalım bekliyoruz. Bende bu sürede yeni bir hesap açıp aklıma ilk gelen arkadaşlarımı vs ekledim, yeni hesabıma facebook.com/osmangazi1923 adresinden ulaşabilirsiniz.

Benim gibi facebook hesabı kapatılan arkadaşlar için hesaplarını geri açtırmak için benim izlediğim yolları onlar için burada paylaşıyorum benim hesabımın kapatılmasından henüz 24 saat bile geçmedi o yüzden bir sonuç almadım beklemedeyim.

İlk olarak şu adresten “http://www.facebook.com/help/contact/?id=260749603972907 ” bir itiraz formu yolladım.

Daha sonra da aşağıda ki 3 mail adresine aşağıda yazılan mailleri yolladım

Hesabınız kapandığı takdirde aşağıdaki mail adreslerinden birine Facebook’a üye olduğunuz mail adresinden bir Mail atmanız gerekir;

disabled@facebook.com
appeals@facebook.com
info@facebook.com

Bu adreslerden birine mail attığınızda en geç 1-2 gün içinde size cevap veriyorlar ama bazen bu süre uzuyor. %50 İhtimalle Yorulmadan, usanmadan, özür dileyen mail ler atarsanız Hesabınızı geri alabilirsiniz ;

Örnek Olarak Gönderebilirsiniz.

Dear Sir / Madam,
I wasnt login the Facebook. These pages always gave that message ( Your account has been disabled by an administrator. If you have any questions or concerns, you can visit our FAQ page here) Please help me.
What can I do about that? Why did you cancel or disable my account?
Please open my account. If I did a wrong thing, I apologize you. I m waiting your suggests and soonest reply
Best regards

Türkçesi:
Sevgili Beyefendi / Hanımefendi,
Facebook’a Giriş yapamadım. Site devamlı şu mesajı verdi ( Your account has been disabled by an administrator. If you have any questions or concerns, you can visit our FAQ page here) Lutfen yardım edin.
Bunun hakkında Ne yapabilirim? Neden hesabımı kapadınız?
Lütfen hesabımı açın. Eğer yanlış birşey yapmışsam, Özür dilerim. Öneri ve cevabınızı bekliyorum
Saygılarımla..

Eğer yukarıdaki mesajdan sonra size bir mail gelirse o maile karşılık 2. Gelen E-mail’e karşilik İse bu Mail’i aticaksiniz ;

hi admin..you are right..i hadn’t known the some rules so that im a new member.i have just joined to imaginary-world of internet,So i hadnt known the somethings.i apologize with you and i am sorry.Can you open my account for once?i will be grateful,i dont make a mistake again.Thank you!!!

 

Şuan yetkililerden cevap bekleme sürecindeyim ..

 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu