Genel

Cem Garipoğlu Mahkemede Dehşet Gününü Anlattı

Cem Garipoğlu Mahkemede Dehşet Gününü Anlattı

Başı Kesilerek öldürülen Münevver Karabulut’un katil zanlısı Cem Garipoğlu olay gününü mahkemede anlattı.Tutuklanan Garipoğlu, ‘Münevver’in cep telefonundaki SMS’leri görünce cinnet getirip öldürdüm’ diye konuştu.

İŞte o ifade……….

Münevver Karabulut’un katil zanlısı Cem Garipoğlu, dün akşam çıkarıldığı mahkemede 3 Mart 2009’daki cinayeti ayrıntılarıyla anlattı. Bahçeşehir’deki evinde Münevver’in cep telefonunda başkasından gelmiş “Canım, sevgilim” gibi ifadeler bulunan SMS’leri görünce sinirlendiğini kaydeden Garipoğlu, “Bana, ‘bunlar boş şeyler ben seni seviyorum’ dedi. Ancak ben onu sevdiğim için çok öfkelendim, tartışmaya başladık. Mutfakta olan meyve bıçağını elime alıp cinnet getirerek karnına vurdum. Daha sonra iki darbe daha vurduğumu hatırlıyorum. Münevver yere düşüp kımıldamadığı için öldüğünü düşündüm. Satın aldığım testereyle Münevver’in cesedinin boynunu kestim ve kanı babamın gömleğiyle sildim” dedi.
Garipoğlu’nun, ‘canavarca his saikiyle tasarlayarak adam öldürmek’ suçlamasıyla sevk edildiği 2’nci Sulh Ceza Mahkemesi’ndeki dehşet verici ifadesi şöyle:
“Münevver ile bir yıl önce Bebek’teki bir kafede arkadaş ortamında tanıştık. Sık sık Bahçeşehir’deki evimize gidiyorduk. Münevver ile sevgililer gününde komik olduğunu düşündüğümüz bir filme gittik. Ancak izlerken komik olmadığını, kanlı sevgililerin bulunduğu bir korku filmi olduğunu görüp ‘lanet, berbat sevgililer günü’ diye aramızda dalga geçtik.
3 Mart’ta saat 13.00-14.00 gibi Münevver’in okuluna gittim. Taksiyle Bahçeşehir’deki evime gitmeyi kararlaştırdık.

Devamı: 1 2 3 4 5 6

1 2 3 4 5 6Sonraki sayfa

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu