OyunWordpress

Wordpress Flash Oyun Teması İndir

Wordpress Flash Oyun Teması İndir

Wordpress geliştikçe gelişiyor. Sade blog olarak kullanılmıyor artık insanlar video,oyun vs..  siteleri içinde wordpress kullanıyor.Hem kullanması kolay hemde herşey için elverişli bir script wordpress…
Wordpress ile flash oyun sitesi yapmak isteyenler içinde bende bir tema paylaşıyorum.Bu wordpress flash oyun teması çok kullanışlı ve güzel bir wordpress teması.


Wordpress flash oyun temasının özellikleri:

– Oyunları ister kendi sunucunuza yükleyin, isterseniz başka sitelerden çekin. Yapmanız gereken şey yalnızca özel alanlarda embed alanına oyunu swf adresini yazmak.
– Aynı şekilde oyunun resmini dilerseniz sunucunuzdan, dilerseniz kaynak siteden çağırabilirsiniz. Bunun için ise özel alan olarak image kullanılır.
– Oyunun nasıl oynandığına dair kullanıcıyı bilinçlendirme.
– Oyuna ait etiketler.
– Ziyaretçilerinizin sitenizde geçirdiği vakti arttırmak adına; rastgele oyunlar ve benzeri oyunlar kullanıcıya gösterilir.
– Basit ve kusursuza yakın bir tasarım.
– En yüksek seviyede kazanç sağlayacak reklam yerleşimi hazırlanmış şablon.
– Oynanan oyunu arkadaşa tavsiye ettirebilme.

Temanın demosunu görmek için => www.ooyun.tk

Temayı indirmek için buraya tıklayın

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Search engine optimization needs a good search engine optimizer plan. Just considered one of these methods can make a big distinction in your sites position and firm your website brings you.

  2. Orada bazı iyi puan tamamladı. Ben konulu bir arama yaptım ve kişilerin çoğunluğu blogunuzun ile hemfikir olacaktır bulundu.

  3. wordpres oyun teması harika teşekkürler web sitemde kullanacağım bunu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu