Oyun

Age of Empires 2 HD 2013

Age of Empires 2 HD 2013

Age of Empires 2 oyunu için amcamın internet kafesinde kendime özel bir masa ayarladığım olmuştur….

İlk olarak 1999 yılında strateji oyunlarını severlerin karşısına çıkan Age of Empires 2, strateji oyunlarını severlerin hala oynadığı bir oyun. Age of Empires 2, yenilenen grafikleriyle tekrardan satışa sunulmaya hazırlanıyor.

Ensemble Studios tarafından geliştirilen, Microsoft Studios tarafından 1999 yılında yayınlanan Age of Empires 2, benim gibi strateji oyunu severlerin gönlünde taht kurmuştu.Age Of Empires 2 HD Edition indir
Hala pek çok strateji oyun severi tarafından oynanan Age of Empires 2, HD grafiklerle yeniden hazırlandı. 9 Nisan’da Steam alınabilir olacak olan Age of Empires 2 HD için ön sipariş verebilirsiniz. Oyunu daha önceden sipariş edenler, 5 Nisan’da oyunu almaya başlayacaklar. Ayrıca ön sipariş fiyatı da yüzde 10 daha uygun fiyata geliyormuş.
Age of Empires 2’ye 2000 yılında çıkan The Conquerors genişletme yamasındaki tüm ülkelerin ve birimlerin aynen yer alacağı Age of Empires 2 HD’de, 18 farklı ırk bulunuyor.

httpv://www.youtube.com/watch?v=Sfb3enS4JWI

Peki Age of Empires 2 HD 2013’de Neler değişiyor?

1999 yılında piyasaya sunulan oyun Age of Empires 2’nin ilginç kaplamaları, yerini daha yenilikçi ve gerçekçi kaplamalara bırakıyor. Tepelerde sıralı sıralı yükselmeler yerine, gerçekçi bir ivmelenme göreceğiz. Ayrıca denizlerdeki hareketler ve renklendirmeler de yenilenmiş olacak.
1080P olarak yeniden düzenlenen oyunda, Steam Cloud desteği yani oyunda yaptığınız herhangi bir değişikliğe her yerden ulaşabileceksiniz. Ayrıca çoklu monitör desteği de ekleniyor. Yükselen çözünürlük sayesinde kontrol edeceğiniz birlikleri daha rahat bir şekilde görüntüleyebilecek ve yönetebileceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu