Cep Telefonları

WhatsApp Kullanıyor musun?

WhatsApp Kullanıyor musunuz?

Dünyada ve hatta ülkemizde hızlı artış gösteren akıllı telefon sektörü, akıllı telefonlar için üretilen güzel faydalı uygulamaları da beraberinde getiriyor.

Özellikle genç kesimin “mesajlaşma” hastalığı akıllı telefon uygulama geliştiricilerin daha hızlı ve ucuz maliyetli uygulamaları ortaya çıkarıyor. Bunlardan birisi hatta en önemlisi,hızlısı ve ucuzu ” WhatsApp  ”

İlk olarak ıPhone için çıkmış olsa da şimdi Android ve Nokia’lar içinde kullanılır hale gelen WhatsApp uygulaması da bildiğiniz mesajlaşma ile aynı olmasıyla beraber fark olarak sadece internet bağlantısını kullanıyor. Yani her gönderdiğiniz mesaj için ek bir ücret ödemiyorsunuz sadece İnternet paketi ücreti. Zaten mesajlaşma için aşırı veri kullanılmadığı için pek fazla paket veride harcamanıza gerek kalmıyor.

Bunun yanında resim, video ve ses gibi gönderimleri de oldukça kolay yapıyor.

Google Play ve Nokia’nın kendi marketinden ücretsiz bir şekilde indirip, arkadaşlarınızı taratarak hemen mesajlaşmaya başlayabilirsiniz. Veyahut whatsapp ‘ın kendi web sitesinden cep telefonunuza uygun sürümünü direk olarak indirebilirsiniz. (www.whatsapp.com)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu