Film&Dizi

Sherlock Holmes Filmi İzle

Sherlock Holmes Filmi İzle

Merhaba sinema severler bu yazımızda sizlere bu hafta (15 ocak 2009) vizyona giren ” Sherlock Holmes ” filmini tanıtacağım.

Film İngiltere ve Avustralya yapımı Aksiyon, Dram, Gerilim, Suç,Macera türünde yönetmenliğini Guy Richie’in yaptığı başrollerinde Robert Downey Jr. , Jude Law , Rachel McAdams  ve Mark Strong’un bulunduğu gerçekten harika bir film…

Birazda filmin konusundan bahsetmek gerekirse


Arthur Conan Doyle’un dünyaca ünlü karakteri Sherlock Holmes’ün dinamik yeni uyarlamasında Holmes (Robert Downey Jr.) ve cesur ortağı Watson (Jude Law) en son maceralarına atılıyorlar.

Dövüş tekniklerini, efsanevi zekası gibi silah olarak kullanan Holmes, bu macerasında ülkesini yok edebilecek ölümcül bir komployu aydınlatmak için yeni bir düşman ile savaşıyor.

Robert Downey Jr., efsanevi dedektif Sherlock Holmes’ü daha önce hiç yapılmamış bir şekilde canlandırıyor. Jude Law doktor ve bir savaş gazisi olan, Holmes’ün güvenilir çalışma arkadaşı Watson rolünde yer alıyor., Holmes’ü alt eden ilk ve tek kadın olan ve dedektifle halen çalkantılı bir ilişki sürdüren Irene Adler rolünü Rachel McAdams üstleniyor. Mark Strong gizemli yeni düşman Blackwood rolünü oynuyor. Kelly Reilly ise Watson’ın ilgilendiği Mary rolünde yer alıyor.

Sherlock Holmes Film Fragmanı:

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu