Cep Telefonları

Numara Hangi Operatöre Ait

Numara Hangi Operatöre Ait

Tanımadığınız bir numara sizi aradı veya çağrı attı ve geri dönüş yapıp onu aramak istiyorsunuz . Biraz cimriyseniz ve önce hangi operatöre ait olduğunu bilmek istiyorsanız,tarifelere dikkat ederek arama yapıyorsanız bu sayfada göstereceğimiz taktik tam sizin için.

Yapacağınız tek şey aşağıda ki adrese girip çıkan kutuya başında sıfır olmadan hangi operatöre ait olduğunu bilmek istediğiniz numarayı yazıp ardından güvenlik önlemi olan kodları girdikten sonra “Sorgula” butonuna basmanız yeterli olacaktır. Ayrıca bu sorgulama ekranı sorguladığınız numaranın daha önce hangi operatöre ait olduğunu da gösteriyor tabi bir operatör taşınma işlemi gerçekleşmiş ise.

Bu web sayfasını yer imlerine eklemekte fayda var her an lazım olabilir :)

numara hangi operatöre ait

Numara operatör sorgulama adresi => http://www.nts.gov.tr/PublicWebGUI/index.jsp

Ayrıca şu adreside kullanabilirsiniz

http://numarasorgulama.net

numara sorgulama,operatör sorgulama,toplu numara sorgulama,kolay numara sorgulama,excelden numara sorgulama,numara kime ait, numara kimin, numara taşıma, numara sahibi, cep numarası,cep numarası sorgulama, gsm numara, gsm sorgulama, gsms,operatör, sorgulama,numara,toplu sms, sesli mesaj, toplu numara, toplu numara, sorgulama api, Numara sorgulama api,api sistemi,numarasorgulama.net,numarasorgu.com,sorgu sistemi,bilinmeyen numara, 118 numara,numara kimde, numaram kimde

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu