Cep Telefonları

N-KIA E68

Bu yazımda sizlere harika çakma bir cep telefonunu tanıtacağım. Adından da belli olduğu gibi NOKİA firmasının çakması bir cep telefonu. Yapan tahmin ettiğiniz gibi ÇİNLİ’ler. Bu çakma telefona neden harika dediğimi yazımın devamında anlayacaksınız. Tasarımı bakımından cep telefonları dünyasından yeni bir trend olabilir.

Bugüne kadar yapılan taklitler, sahte ve birden çok modeli bir araya getiren ilginç Çinli modeller bir yana N-KIA E68 gerçekten de farklı ve ilginç bir tasarıma sahip. Nasıl mı?

Bugüne kadar pek benzeri görünmemiş bir kayan telefon modeli olen E68’de klavyenin aksine  ekran kayarak açılıp büyüyor. Tek bir tuşa basıldığında yerinden bir sustalı bıçak gibi ekran fırlıyor. Bu ekranın altındaki ekran ise sadece bu ekranın görüş alanını kısıtlayan bir bölüm oluşturuyormuş.

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu