Cep Telefonları

En İyi 10 Yararlı iPhone Uygulaması | iPhone Apps

iphoneEn İyi 10 Yararlı iPhone Uygulaması | iPhone Apps

Merhabalar, bu yazımda iPhone kullanıcılarına yararlı 10 adet iPhone uygulaması paylaşacağım. Bu uygulamalar daha çok yöneticiler,öğrenciler,danışmanlar ve tasarımcılar için daha yararlı olacak. Bu yararlı iPhone uygulamalarına göz atmanızı öneririm . iPhone kullanıcıları kaçırmamalı. Yeni uygulamlar yayınladığımda haberiniz olması için burdan veya burdan beni takip edebilirsiniz.

İlk Uygulamamız ” iPhone App for Skype “

s

Bu uygulama ile iPhone’unuz ile Skype adresine bağlanabilir görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.Uygulamaya burdan ulaşabilirsiniz.

İkinci Uygulamamız ” Photoshop.com Mobile App For iPhone “

s

Bu iPhone uygulaması ile de , iPhone’unuzdan resimlerinizi düzenleyebilir, kırpabilir,parlaklık verebilir , döndürebilirsiniz.Yani anlayabileceğin photoshopun iPhone versiyonu :) .Kullanması ise çok basit. Uygulamaya burdan ulaşabilirsiniz.

Üçüncü uygulamamız ” TweetDeck For iPhone “

s

Bu uygulama ile twitterinize bağlanabilirsiniz. Bu uygulamanın diğer twitter uygulamarından farkı ise tüm iletileri görebilmenizi sağlıyor.Uygulamaya burdan ulaşabilirsiniz.
Dördüncü uygulamamız ” QuickBooks Online on the iPhone ”

s

Bu iPhone uygulamamız tam iş patronları için. Bu uygulamayı müşteri,çalışanları ve satıcıları düzenlemek için, kar ve zarar raporlarını görüntülemek için, banka hesap ve kredi kartı bakiyelerini görüntülemek için ayrıca kimin sizden ne kadar alıcağı veya sizin ne kadar vereceğiniz olduğunu öğrenmek için kullanabilirsiniz. Bu uygulamaya burdan ulaşabilirsiniz.

Beşinci uygulamamız ” Facebook iPhone “

s

Bu iPhone uygulamamız adından da belli olduğu gibi facebook hesabınıza bağlanabilirsiniz. Uygulamaya burdan ulaşabilirsiniz.

Altıncı uygulamamız ” Google Earth For iPhone “

ss

Bu iPhone uygulamamızda ise google earth programını iPhone’unuza taşıyorsunuz..Bu Uygulamaya burdan ulaşabilirsiniz.

Yedinci uygulamamız ” Twitterrific For iPhone “

s

Bu iPhone uygulamamız ile de twitter hesabınıza bağlanabilirsiniz.Uygulamaya burdan ulaşabilirsiniz.

Sekizinci Uygulamamız ” Waze For iPhone “

s

Bu iPhone uygulamamız tam sürücüler için. Bu uygulama ile iPhone’unuz bir navigasyon cihazına dönüşüyor. Yolları canlı izleyebilir, trafik bilgilerini öğrenebilirsiniz. Bu uygulamaya burdan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu