Cep Telefonları

Cep Telefonundan Ücretsiz Konuşun

Cep telefonunuzdan ücretsiz olarak bedavaya konuşmak ister misiniz? Eminim istersiniz ki istemeye yoktur. Bu yazıyı detaylı okuyun ve cep telefonunuzdan ücretiz konuşun. Artık cep telefonunda kontür veya fatura derdi kalkıyor.

Bunun için öncelikle bir Nokia marka cep telefonunuz olması gerek.Çünkü Nokia ve internet şirketi Skype yeni bir ortak girişimde bulunuyorlar.Böylece cep telefonundan sınırsız ve ücretsiz konuşmak mümkün olacak.

Peki bu işlem nasıl olacak ? anlatalım :)

Nokia’nın Symbian işletim sistemiyle işleyen akıllı telefonlarına Skype yüklenebilecek. Skype, Symbian için “Skype for Symbian” adını verdiği özel bir versiyon çıkardı.

Skype for Symbian” programı, Nokia’nın mobil uygulamalar platformu Ovi Store’dan ücretsiz olarak indiriliyor. “Skype for Symbian”, Symbian işletim sisteminin son sürümü olan 1,0’ı kullanan her Nokia telefona yüklenebiliyor.

WiFi veya GPRS, EDGE ve 3G gibi mobil veri bağlantıları üzerinden internet erişimi sağlayan Nokia akıllı telefonları, Skype’a bağlanabilecek.

Skype eklentisi yüklenen Nokia telefonlarıyla dünyanın herhangi bir yerindeki Skype kullanıcılarına ücretsiz ve sınırsız sürede “Skype’tan-Skype’a” aramaları yapabilecek.

Böylece Nokia cep telefonlarınızdan ücretsiz konuşabileceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu