Cep Telefonları

Beklenen 5 Cep Telefonu

Piyasaya çıkması merakla dört gözle beklenen 5  farklı bir birinden harika cep telefonunun bura kısa tanıtımlarını bulabileceksiniz.

Kısa tanıtımlarını bulacağınız cep telefonları :
Huawei Ascend D quad , ZTE Era ,ZTE Grand X LTE,Optimus True HD LTE,Motorola RAZR Maxx

İlk telefonumuzdan başlayalım:
Huawei Ascend D quad
Girdiği her testten anlının akıyla çıkmayı başaran cihaz, ilk başta her ne kadar LTE teknolojisi ile dikkat çekiyorsa da aslen sahip olduğu donanım özellikleriyle kullanıcıların hedefi olacak.

Özellikleri: 4.5-inç dokunmatik ekran (HD, IPS), Wireless-n, HSPA+, 1,2 – veya 1,5 GHz dört çekirdekli işlemci, 8 megapiksel kamera, HD video kamera, genişletilebilir bellek (microSD ile), A-GPS alıcısı, HDMI adaptörü, Bluetooth, USB, GSM Quadband için MHL desteği ile USB.

İşletim Sistemi: Huawei ara yüzü ile Andorid 4.0

Çıkış tarihi: Temmuz 2012


ZTE Era
Asya üretimi telefon ama kendisi LTE’den daha çok dört işlemci gücüyle ön planda olan bir cihaz.

Özellikleri: 1.3 GHz dört çekirdekli işlemci, 4.3-inç dokunmatik ekran, WiFi-n, HSPA+, 0.8-megapiksel kamera, genişletilebilir bellek (microSD ile), A-GPS alıcısı, MHL desteği ile USB HDMI Adaptör, Bluetooth, dört bant GSM.

İşletim Sistemi: MiFavor ara yüzü ile Android 4.0 işletim sistemi

Çıkış tarihi: Temmuz 2012


ZTE Grand X LTE
LTE konusunda bir uzman. Bir önceki modeline kıyasla halen dokunulabilir ekran ebatları ve çözünürlüğü konusunda yeniliğe gitmeyen bir model.

Özellikleri: LTE, HSPA+, WLAN-n, dokunmatik ekran, 1.5 GHz çift çekirdekli işlemci, 8 megapiksel kamera, HD video kamera, A-GPS alıcısı, Bluetooth, USB, GSM Quadband.

İşletim Sistemi: Andorid 4.0 işletim sistemi. (MiFavor ara yüzü kullanması bekleniyor.)

Çıkış tarihi: Temmuz 2012


Optimus True HD LTE

LG’nin başta Almanya olmak üzere birçok ülkedeki Amiral gemisi. Yeni kablosuz bağlantı teknolojileriyle dikkatleri üzerine toplayan bir ürün.

Özellikleri: LTE, HSPA+, n-WLAN, 4.5-inç dokunmatik ekran (HD), 1.5 GHz çift çekirdekli işlemci, genişletilebilir bellek (microSD ile), 8 megapiksel kamera, tam HD video kamera A-GPS alıcısı, HDMI, Bluetooth, USB, GSM Quadband.

İşletim Sistemi: LGOptimus ara yüzü ile Andorid 2.3

Çıkış tarihi: Temmuz 2012


Motorola RAZR Maxx
Profil: Telefondan performans isteyen başta oyuncular olmak üzere birçok kullanıcıya hitap eden, fazlasıyla güçlü bir cihaz.

Özellikleri: 1.2 GHz Dual Core işlemci, 4.3-inç dokunmatik ekran (Super AMOLED), n-WLAN, HSDPA, 8 megapiksel kamera, A-GPS, genişletilebilir bellek (microSD ile) Bluetooth, USB, GSM Quadband.

İşletim Sistemi: Android 4.0

Çıkış tarihi: Temmuz 2012

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu