Youtube

Youtube Kanalındaki Tüm Videoları İndirmek

Youtube Kanalındaki Tüm Videoları İndirmek

İnternetten para kazanmak isteyenlerin bir başka alternatifi youtube-adsense . Youtube üzerinden video yayınlayıp para kazanabiliyorsunuz. Ama Türkiye’de Youtube kullanıcılarına bu özellik aktif değil. Bunu aktifleştirmek için ise ufak bir yol izleniyor. Bu yolu bir başka yazıda anlatırım sizlere. Ama önce asıl konumuz olan “herhangi bir youtube kanalındaki tüm videoları nasıl indirebiliriz” konusuna bir alternatif çözüm sunalım.

Bunun için ilk önce bilgisayarınızda Mozilla Firefox kurulu olması gerekir. Mozilla Firefox bilgisayarınızda kurulu değilse hemen şu adresten indirin: mozilla.org/tr/firefox

Firefox’u kurduktan sonra bize 2 eklenti gerekiyor. İlk eklentimiz youtube kanalındaki tüm videoların linkini alacak olan eklentidir.

Eklentimizin adı ” BYTubeD ” indirme bağlantısı: addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/bytubed/

youtube video indirmek

İndirme ve kurulum işlemi bittikten sonra, Youtube kanalından tüm videoların sergilendiği kısma gelin , tüm videoların listelendiğinden emin olun.” Daha Fazla Yükle ” butonunu kullanarak youtube kanalındaki tüm videoları sergileyin. Ardından youtube kanalındaki tüm videoların sergilendiği alanda farenizin sağ tuşuna basarak “ ByTubeD ” seçeneğine tıklayarak istediğiniz videoları seçebilirsiniz. Videoları seçtikten sonra start butonuna bastığınız da eklenti sizin için direk linklerin olduğu bir sayfa oluşturacak.

Buraya kadar Youtube Kanalındaki tüm videoları indirmek için ilk eklentimiz ile yapılması gerekenleri yaptık. Şimdi ikinci eklentimiz olan ” downthemall ” ile videoları indirmeye başlayacağız. Bunu için ilk olarak şu adresten eklentiyi indirin : addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/downthemall/

Eklentimizi indirdikten sonra direk linklerin olduğu sayfaya gelin ve yine farenizin sağ tuşunu kullanarak Downthemall seçeneği ile youtube kanalındaki tüm videoları indirebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu