İnternet

İnternetten Programsız Msn Açma

İnternetten Programsız Msn Açma

İnternetten msn açmak artık birçok servis sayesinde kolay. Bilgisayarında messenger programınız çeşitli sebeblerden dolayı açılmıyorsaveyahut iş yerinde messenger programı yok ise ya da okulda bilgisayar odasında messenger programı yok ise  bu servisler sayesinde msn adresinize girebilir iletişiminize devam edebilirsiniz.

Ben sizler için en çok kullanılan 2 servisi tanıtacağım bunlar Ebuddy ve mesenngerfx servisi.

İlk servisimiz Ebuddy.com:
Ebuddy.com msn açmak için en güzel ve en kullanışlı sitelerden biri .Ebuddy program değildir indirilmez. Ebuddy web messenger olarakta geçmektedir.Sadece msn açmak değil. Yahoo, icq, aim, google talk, facebook gibi diğer iletişim araçlarınıda açmanızı sağlar. Hemen şimdi ebuddy.com’a girerek msn adresinizi açabilir ve arkadaşlarınızla konuşmaya başlayabilirsiniz :)

İkinci servisimiz: Messengerfx.com

Messengerfx.com Msn messenger, live msn açmada basit ve kullanışlı sitelerden biri.M essengerfx.com kullanan sayısı oldukça fazladı. Mutlaka görmüşsünüzdür avatarında  bu site yazar işte o kişiler buradan bağlanıyor demektir. Msn dışında Aim, yahoo, google talk gibi servislerede giriş yapabilir.Okulda, işyerlerinde, msn hata veren bilgisayarlarda buradan açmak için kullanmanız yeterlidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu