Antenna ile Radyo Dinleyin

Radyo dinlemeyi sevenler için harika bir yazılım.İnternet üzerinden radyo dinlemeyi seven kullanıcılar için hazırlanmış Antenna, birçok radyoyu ayağınıza kadar getiriyor. Ayrıca sıkıcı uluslar arası radyolardan bıktıysanız, Antenna ile sadece yerel radyoları da görmeniz mümkün. Dünyanın dört bir yanında ki radyolarını isteğiniz gibi ücretsiz olarak dinleyebiliyorsunuz..

Sosyal Medya Mini İkon Seti

Bugünlerde sosyal medya siteleri çok meşhur.Facebook,twitter,myspace,last.fm,digg gibi siteler insanlar tarafından artık bir yaşam tarzına gelmiş durumda. Bu ikon setinde Facebook,twitter,myspace,last.fm,digg gibi 30 sitenin 16*16 boyutlarında ki mini ikonlarını bulabilirsiniz. Tamamen ücretsizdir. İndirmek için bir tık yeter :)

Moonstar Sözlük İndir

Moonstar Türkçe – İngilizce dil çevirsinde çok harika bir program. Ücretsiz olması onu harika yapan bir başka etmen. Moonstar Dil Klavuzu ile Türkçe İngilizce, İngilizce Türkçe kelime çevirilerinizi çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.Sade şık tasarımına ise dicek herhangi birşey yok :) gayet hoş ve güzel. Kullanımı gayet basit. 2 çeşit klavye seçeneği var F ve […]

GTA San Andreas Multiplayer {Online} Nasıl Oynanır? {Sa-Mp} {Resimli Anlatım}

GTA San Andreas Multiplayer {Online} Nasıl Oynanır? {Sa-Mp} {Resimli Anlatım} Selamlar GTA severler… Bu yazımda siz gta severlerin sürekli tek başına single player olarak oynadıkları oyunlarının bundan sonra nasıl  multiplayer (GTA SAMP) yani nasıl online oynalılabileceğini anlatacım. Bu yazımdan sonra artık arkadaşlarınız ile veyahut tüm dünya ile birlikte oynayabilirsiniz…. Nasıl mı? Yazımın devamına bakarak :)

WordPress Flash Oyun Teması İndir

WordPress Flash Oyun Teması İndir WordPress geliştikçe gelişiyor. Sade blog olarak kullanılmıyor artık insanlar video,oyun vs..  siteleri içinde wordpress kullanıyor.Hem kullanması kolay hemde herşey için elverişli bir script wordpress… Wordpress ile flash oyun sitesi yapmak isteyenler içinde bende bir tema paylaşıyorum.Bu wordpress flash oyun teması çok kullanışlı ve güzel bir wordpress teması.