Dünyanın En Şişman Adamı Paul Mason Belgeseli

Dünyanın En Şişman Adamı Paul Mason Belgeselini izlediniz mi? Son günlerde web siteme sürekli bu dünyanın en şişman adamı Paul Mason’un belgeseliyle alakalı girişler oluyor. Bende insanlar boş yere girmesin diye bulduğum en şişman adam videolarını burada yayınlıyorum buyrun :)

Doğada Tek Başına İzle {5. Bölüm 18 Ağustos 2010}

NTV Doğada Tek Başına 11 Ağustos 2010’da yayınlanan 5. bölümünü doğa sever arkadaşlara sunuyorum. Yine harika bir bölüm.Bu bölümde Serdar Kılıç   Bolu ili Mudurnu ilçesinin Taşkesti beldesinde ki sınırlarında… Bu bölümde Serdar Kılıç’a Cengiz Semercioğlu eşlik ediyor.. Hadi Serdar Kılıç ve Cengiz Semercioğlu’nun 2 günlük harika macerasını izleyelim

NTV Doğada Tek Başına İzle {4. Bölüm 11 Ağustos 2010}

NTV Doğada Tek Başına 11 Ağustos 2010’da yayınlanan 4. bölümünü doğa sever arkadaşlara sunuyorum. Bu bölümde Serdar Kılıç’un Kastamonu Küre dağlarında ki 2 günlük macerasını izleyeceksiniz.

NTV Doğada Tek Başına İzle {3. Bölüm 30 Temmuz 2010}

NTV Doğada Tek Başına 30 Temmuz 2010’da yayınlanan 3. bölümünü doğa sever arkadaşlara sunuyorum. Bu bölümde Serdar Kılıç’ın Ankara Kuş Cenneti ve Sarıçalı dağındaki 2 günlük macerasını izleyeceğiz.

NTV Doğada Tek Başına İzle {2. Bölüm 21 Temmuz 2010}

Evet doğa severler.. Dün sizlere Doğada Tek Başına belgesel yapımının 1. bölümünü sunmuştum şimdide 2. bölümü sizlerle. Bu bölümde Serdar Kılıç Karabük sınırlarında ki Yeni Ormanlarında 2 günlük macerasını izleyeceksiniz.

NTV Doğada Tek Başına İzle {1. Bölüm 14 Temmuz 2010}

NTV Hayat Belgeseli’nden sonra şimdide bir başka harika yapım olan Doğada Tek Başına’yı sizlere sunuyoruz. Doğada Tek Başına. İnsan mı doğaya hükmeder, doğa mı insana? İnsanoğlunun doğayla imtihanı ekrana taşınacak Serdar Kılıç ile doğada tek başına hayatta kalmanın yollarını öğreneceğiz. DAĞDA NASIL HAYATTA KALINIR? Issız ormanlarda su ve yemek nerede bulunur? Ateş nasıl yakılır, sığınacak […]