Otomobil

Deri Kaplamalı Ferrari

Deri Kaplamalı Ferrari

Siz hiç deri kaplamalı Ferrari gördünüz mü? Onu bırakın hiç Ferrari gördünüz mü :) Şimdi göreceksiniz :)

Fransız Rivierası’nda yaşayan ve ismi açıklanmayan bir zengin abimiz veya ablamız, lüks arabalara şekil veren Dartz firmasından Ferrari‘sini deriyle kaplatmasını istemiş. 170 bin euroluk Ferrari F430’ünü siyah deriyle kaplatan şahıs arabasına daha da değer kazandırdı.

Alışılmış Ferrari’lerden farklı görünse de siyah deri kaplı Ferrari de son derece çarpıcı görüntüye sahip.Özellikle lüks arabaları kişiye özel hale getiren Letonya firması Dartz, daha önce de sipariş üzerine balina derisinden zırhlı araba ve altın tamponlu araba yapmıştı. Altın tamponlu arabalar Sacha Baron Cohen’in “The Dictator” isimli filminde  görmüşsünüzdür orada kullanılmıştı.
Dartz yöneticisi Leonard Yankeloviç, Ferrari’nin 16 günde deriyle kaplandığını, müşterinin arabayı çok beğendiğini ayrıca belirtiyor.
[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”]
http://twitter.com/vedatkorkut/status/224411270433091585

 [/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu