VedatKorkut.Com Vatana Millete Hayırlı Olsun!!

VedatKorkut.Com Vatana Millete Hayırlı Olsun!!!…

Ne zamandır kendine adıma bir blog açmayı planlıyordum.Planımı yapdım ve açdım ama bu okadar kolay olmadı :D . İsmim “Vedat Osman Korkut ” vedatosmankorkut.com alayım dedim arkadaslarım özellikle tubiş “vedatosman korkut.com çok uzun ve kasıcı olur ” dediler ve abilerim orçun , bedri , kaan vs.. ve kankam berkanda aynı şekilde.


Bende ne yapim ne edim en sonunda vedatkorkut.com’a karar verdik, verdik diyorum çünkü yukarda saydıgım isimlerle birlikte verdik bu kararı :D.

Sitemi açmamda en çok yararı olan Orçun Kılıc abime , Berkan kankama , Bedri abime , Kaan abime ve Tubişe teşşekkürlerimi sunarım.Adını yazmadıklarım varsa af ediversinler :).

Hepinizi çok seviyorum.Sitemi gece yarısı kurmus bulunmaktayım temayı falan henuz tam ayarlamadım çünkü çok yorgunum yatmam lazım :)
Herkese iyi geceler….

Vedat tarafından yayınlandı

Ne varsa bloğumda var!

Sohbete katılın

8 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Teşşekkürler ablacım.
    Ayrıca Cansın ablamız yakında blogumda yazarlık yapmaya başlayacakdır :)
    Dediğim gibi güzel günler bizi bekliyor :)

  2. Sevgili Vedat Osman, harika biri. Ve elbette kendisinin şahsında bu güzel siteye emeği geçen bütün arkadaşları tebrik ediyor, çağına ve yarınına sahip çıkması gereken bizleri, olan her şeyden haberli olmakla yükümlü kıldığı için sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum.

  3. teşşekkür arkdaşlar inş çok güzel günler beni bekliyor :D