Dünya modernleştikçe insanlarda modern rahat evlerde yaşamak istiyorsa tavukların neden modern kümesleri olmasın ? :)

Bir girişimci tavuklar için özel modern kümesler geliştirmiş. Üstelik Taşınabilir Modern Tavuk Kümesi :) . Tavukların rahatça yaşaması için mi yoksa daha çok para kazanmak için mi böyle bir şey yapmış orasını bilemiyoruz tabi ki :)

4 ila 6 tavuğun rahatlıkla yaşayabildiği bu modern kümesler üçgen biçimde 2 katlı olarak tasarlanmış. Bu modern kümeslerde tavuklarınız hem barınabilir hem de beslenebilir.

Bu kümeslerde tavuklarınız için özel 20 metrekarelik bir yaşam alanı sunuluyor.

Tamamen el yapımıdır. Rahatlıkta taşıyabilmeniz şekilde tasarlanmıştır.

Fiyatı ise yaklaşık 600 dolar.

Daha fazla detay için aşağıdaki izletiyi izleyebilirsiniz

Portable Chicken Coop Designs by Handcrafted Coops

Watch this video on YouTube.

 

Bir önceki yazımız olan Akıllı Telefonlar için Kart Okuyucu başlıklı makalemizde akıllı telefon, akıllı telefon kart okuyucusu ve akıllı telefonlar hakkında bilgiler verilmektedir.

11

Popüler Aramalar:

tavuk kümesi, tavuk kümesi modelleri, tavuk kümesleri, kümes yapımı resimli anlatım, tavuk kümesi yapımı, tavuk kümesleri tavuk kümesi modelleri indir, tavuk kümesleri modelleri, tavuk kümesi fiyatları, modern tavuk kümesleri, tavuk kümesi yapımı videoları, tavuk kmesi, modern tavuk kümesi, tavuk kümes yapımı resimli anlatım, tavuk kümesleri fiyatları, tavukkümesleri, kümes yapımı tavuk, boylarına göre tavuk kümes fiyatları

Facebook Üzerinden Yorumlayın

Yorum penceresi açılmıyorsa sayfayı yenileyin

Bir Yorum Yaz