Instagram Fotoğraflarınız ile Para Kazanın

Instagram Fotoğraflarınız ile Para Kazanın

Instagram’da paylaştığınzı fotoğraflarınız ile para kazanmak ister misiniz? Eğer istiyorsanız InstaStock Images adlı yeni platfrom size bu imkanı veriyor. Peki nasıl InstaStock Images üzerinden para kazanacağım diyorsanız hemen size InstaStock Images platformunu anlatalım.

InstaStock Images , Instagram kullanıcılarına çektikleri fotoğrafları para karşılığında satabilme imkanı sağlıyor.  Hemen “benim çektiğim fotoğrafı kim neden almak istesin ” demeyin Instagram 100 milyon kullanıcıya ulaşmış gücü hafife alınmayacak bir fotoğraf paylaşım mecrası haline gelmiştir.

Milyonlarca kullanıcının çektikleri fotoğraflardan para kazanmasını amaçlayarak InstaStock Images’ı kuran Laneia Moore ” Fazladan birkaç yüz dolar bazı insanların hayatında büyük fark yaratabilir. İnsanların zevkle yaptıkları bir şeyden para kazanmalarını amaçlayarak bu yola girdik.” diyede ayrıca belirtmiş.

instagram_money

Ingtagram kullanıcıları InstaStock Images platformuna yükledikleri fotoğraflarını istedikleri şekilde fiyatlandırabilecek ve sattıkları fotoğraf başına ödeme alabilecekler.

Ancak henüz hizmet vermeye başlamayan site, kullanıcılara üye olabilme ve belirlenmiş bir bağlantı adresini paylaşarak ilerisi için kredi kazanabilme imkanı sağlıyor. Servisin kesin olarak ne zaman hizmete başlayacağı konusunda ise şimdilik bir bilgi paylaşılmıyor. Paylaşılırsa haber veriririm merak etmeyin :)

Vedat tarafından yayınlandı

Ne varsa bloğumda var!

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir