iMsakiye 2013 Ücretsiz iPhone Uygulaması

iMsakiye 2013 Ücretsiz iPhone Uygulaması

Happy Digital olarak geliştirdiğimiz iMsakiye 2013 uygulamamız ramazan başlamadan bir kaç gün önce app store’da yayınlandı. Yayında olduğu sürece yaklaşık 6.000 kişi tarafından indirilip kullanıldı.

iMsakiye 2013 iphone uygulamasının tasarımını ben yaptım :) Bu yapmış olduğum ikinci iphone (ios) uygulama tasarımı. Bir diğeri ise Rüya Tabirleri iphone uygulaması. Bunuda bir başka yazıda tanıtacağım. 

iMsakiye 2013 iPhone uygulamamız için çok güzel yorumlar alıyoruz. Sizde iMsakiye 2013 iPhone uygulamamız için yorumlarınızı bırakırsanız sevinirim :)

ücretsiz iphone uygulamaları

 

iMsakiye 2013 uygulamamızdan kısaca bahsetmek gerekirse.Diyanet’in yayınladığı iftar, sahur ve namaz vakitlerini referans alarak hazırladığımız uygulamamızda; 81 ilin Ramazan imsak vakitlerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kabe Pusulası ile kıbleyi rahatça bulabilir, Faydalı Bilgiler ile pratik bilgiler edinebilir, Yemek Tarifleri bölümü ile Ramazan Ayı için en güzel tariflere ulaşabilir ve Hatırlatmalar özelliği ile de iftar ve sahur vakitlerine göre işlerinizi planlayabilirsiniz.

imsakiye 2013 iphone uygulamasi

iMsakiye 2013 iphone (ipod ve ipadler içinde indirilebilir) uygulamamızı telefonunuza yüklemek için: https://itunes.apple.com/us/app/imsak/id666742990?mt=8

iMsakiye 2013 iphone uygulamasını QR kod kullanarak indirmek için:

imsakiye 2013 iphone uygulaması

 

Sizinde ipad,iphone veyahut android uygulama fikriniz varsa bunu hayata geçirecek mobil uygulama geliştiriciler arıyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Şuan App Store’da 11 uygulamamız bulunuyor. Yayınlanmak için onay bekleyen uygulamalarızda mevcut.

Bunlar;

iMsakiye 2013 : Ramazan imsakiyesi (bu yazıda tanıtılan uygulama)

Hesapla iPhone uygulaması: Güzel bir tasarıma sahip finansal,sağlık,muhasebe hesaplarınızı kolayca yapmanızı sağlayan iphone uygulamamız

Periyot Günlüğü iPhone uygulaması:  Periyot dönemlerinizi kolayca takip edebilmeniz için geliştirilmiş bir iphone uygulamasıdır. Ayrıca ovülasyon ve hamilelik dönemlerini de takvim üzerinde görüntüleyebilir, önemli günlerinizi unutmamak için hatırlatma özelliğinden yararlanabilirsiniz.

Happy QR iPhone uygulaması: QR kodlarını kolayca okutabileceğiniz iphone uygulamamız.

İlk Kelimeler iPhone uygulaması:  0-6 yaş grubu çocuğunuzun kelimeleri öğrenmesi için hazırlanmış bir iphone uygulamasıdır. 10 farklı kategori altında sunulan “İlk Kelimeler”, görsel, metinsel ve işitsel yollarla eğlenceli bir eğitim imkanı yaratır. “Ses kaydetme” özelliği ile ebeveynleri de bu eğlenceli dünyaya dahil ederek çocuğunuzun kelimeleri daha etkin bir biçimde öğrenmesini sağlar.

Rüya Tabirleri iPhone uygulaması: Rüya tabirleri iphone uygulaması ile her gece gördüğünüz rüyalarınızın anlamlarını kolayca bulabileceksiniz. Üstelik uygulamanın içinde yer alan Rüya Günlüğü ile, rüyalarını kaydedebilecek, kayıtlı rüyalarınıza kolayca ulaşableceksiniz.

TaksiMetre iPhone uygulaması: Taksimetre iphone uygulaması ile gideceğiniz yere ne kadar ücret ödeyeceğinizi öğrenmek artık çok kolay. Yapmanız gereken sadece gitmek istediğiniz yerin adresini girmek ya da “Kayıtlı Adreslerim” bölümünden adres seçmek, sonra ulaşmak istediğiniz yerin adres bilgilerini girmek ve “Ne Yazar” ikonuna dokunmak. Böylece rotanızı harita üzerinde görerek, trafik yoğunluğuna göre gideceğiniz mesafenin, süre ve ücret bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ve diğer tüm Happy Digital iPhone Uygulamalarını buradan ulaşabilirsiniz: https://itunes.apple.com/us/artist/mutlu-isler-teknoloji-ve-iletisim/id547195384

 

Vedat tarafından yayınlandı

Ne varsa bloğumda var!

Sohbete katılın

4 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Tebrik ederim vedat gerçekten de kaliteli ve faydalı bir yazılım. Tasarımıda çok hoş olmuş başarılar dilerim…