Foursquare Yeni Mekan Ekleme

Facebook'ta Paylaş

Foursquare Yeni Mekan Ekleme

Daha önce sizlere Foursquare’de rozetler hakkında geniş bir bilgi vermiştim. O konu üzerinde daha sonra “Foursquare’e nasıl yeni mekan ekleyebilirim” ( foursquare venue eklemek ) soruları gelince herkesi tek tek mail ile bilgilendirmek yerine bir konu üzerinden anlatmak daha iyi olacak :)

Foursquare’e mekanlar Foursquare tarafından eklenmiyor. Foursquare kullanıcıları mekanları ekliyorlar. Foursquare’e üye olan herkes dilediği gibi mekan ekleyebilirler.


Tabii ki mekan eklemeden önce, mekanın daha önceden eklenip eklenmediğini kontrol etmenizde fayda var. Arama sonuçları arasında aradığınız mekan bulunuyorsa, mekanı tekrar eklemenize gerek yok.

foursquare yeni mekan ekleme add venue Foursquare Yeni Mekan Ekleme

Foursquare Yeni Mekan Ekleme  - Foursquare Venue Ekleme

Foursquare yeni bir mekan eklemek istiyorsanız şu bağlantıyı kullanabilirsiniz : https://tr.foursquare.com/add_venue

Bir kaç gün içerisinde sizlere Foursquare’de oluşturduğunuz mekanı nasıl sahiplenebileceğinizi ve mekanınız için yönetici ve çalışan yetkilendirmelerinin nasıl olacağını anlatacağım. Takipte kalın :)

Bir önceki yazımız olan Foursquare'de Rozetler başlıklı makalemizde Foursquare hileleri, Foursquare Rozet anlamları ve Foursquare Rozet hileleri hakkında bilgiler verilmektedir.Search

Popüler Aramalar:

foursquare yer ekleme, foursquare mekan ekleme, foursquare yer ekleme resimli anlatım, foursquare de yer ekleme, foursquare de mekan ekleme, foursquare yeni yer ekleme, foursquare mekan açma, foursquarede yer ekleme, foursquare de yer oluşturmak, foursquare yeni mekan ekleme, foursquare de mekan oluşturmak, foursquare\de yer ekleme, foursquare de yeni mekan açmak, foursquare de mekan oluşturma, foursquare de yer kaydetme, foursquare\de mekan açma, foursquare yer oluşŸturma, foursquare kendi yerini yaratma, iphone foursquare yeni yer ekleme, https://tr foursquare com/add_venue, foursquare yer nick oluşturma, foursquarede yeni mekan ekleme, foursquarede yeni yer nasıl eklenir, foursquare\de yer açmak, foursquare\de yeni mekan oluşturma

About Vedat Osman Korkut

Ne varsa bloğumda var!
This entry was posted in İnternet and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Bir Cevap Yazın