Foursquare Yeni Mekan Ekleme

Daha önce sizlere Foursquare’de rozetler hakkında geniş bir bilgi vermiştim. O konu üzerinde daha sonra “Foursquare’e nasıl yeni mekan ekleyebilirim” ( foursquare venue eklemek ) soruları gelince herkesi tek tek mail ile bilgilendirmek yerine bir konu üzerinden anlatmak daha iyi olacak :)

Foursquare’e mekanlar Foursquare tarafından eklenmiyor. Foursquare kullanıcıları mekanları ekliyorlar. Foursquare’e üye olan herkes dilediği gibi mekan ekleyebilirler.


Tabii ki mekan eklemeden önce, mekanın daha önceden eklenip eklenmediğini kontrol etmenizde fayda var. Arama sonuçları arasında aradığınız mekan bulunuyorsa, mekanı tekrar eklemenize gerek yok.

foursquare yeni mekan ekleme add venue Foursquare Yeni Mekan Ekleme

Foursquare Yeni Mekan Ekleme  - Foursquare Venue Ekleme

Foursquare yeni bir mekan eklemek istiyorsanız şu bağlantıyı kullanabilirsiniz : https://tr.foursquare.com/add_venue

Bir kaç gün içerisinde sizlere Foursquare’de oluşturduğunuz mekanı nasıl sahiplenebileceğinizi ve mekanınız için yönetici ve çalışan yetkilendirmelerinin nasıl olacağını anlatacağım. Takipte kalın :)

Bir önceki yazımız olan Foursquare'de Rozetler başlıklı makalemizde Foursquare hileleri, Foursquare Rozet anlamları ve Foursquare Rozet hileleri hakkında bilgiler verilmektedir.11

Popüler Aramalar:

foursquare yer ekleme, foursquare mekan ekleme, foursquare yer ekleme resimli anlatım, foursquare de yer ekleme, foursquare de mekan ekleme, foursquare yeni yer ekleme, foursquarede yer ekleme, foursquare yeni mekan ekleme, foursquare mekan açma, foursquare de yer oluşturmak, foursquare yer kaydetme, tr foursquare com, foursquare de mekan oluşturmak, foursquarede mekan açma, foursquare resim ekleme, foursquare de mekan açma, foursquarede yeni yer ekleme, foursquare\de nasıl yer eklenir, foursquare de yer açma, foursquare yeni konum ekleme, foursquare mekan kaydetme, Foursquare Yer Oluşturma, foursquare yer açma, foursquare mekan ekle, foursquarede yeni mekan açma

Facebook Üzerinden Yorumlayın

Yorum penceresi açılmıyorsa sayfayı yenileyin

Bir Yorum Yaz