Foursquare Yeni Mekan Ekleme

Foursquare Yeni Mekan Ekleme

Daha önce sizlere Foursquare’de rozetler hakkında geniş bir bilgi vermiştim. O konu üzerinde daha sonra “Foursquare’e nasıl yeni mekan ekleyebilirim” ( foursquare venue eklemek ) soruları gelince herkesi tek tek mail ile bilgilendirmek yerine bir konu üzerinden anlatmak daha iyi olacak :)

Foursquare’e mekanlar Foursquare tarafından eklenmiyor. Foursquare kullanıcıları mekanları ekliyorlar. Foursquare’e üye olan herkes dilediği gibi mekan ekleyebilirler.


Tabii ki mekan eklemeden önce, mekanın daha önceden eklenip eklenmediğini kontrol etmenizde fayda var. Arama sonuçları arasında aradığınız mekan bulunuyorsa, mekanı tekrar eklemenize gerek yok.

foursquare yeni mekan ekleme add venue Foursquare Yeni Mekan Ekleme

Foursquare Yeni Mekan Ekleme  – Foursquare Venue Ekleme

Foursquare yeni bir mekan eklemek istiyorsanız şu bağlantıyı kullanabilirsiniz : https://tr.foursquare.com/add_venue

Bir kaç gün içerisinde sizlere Foursquare’de oluşturduğunuz mekanı nasıl sahiplenebileceğinizi ve mekanınız için yönetici ve çalışan yetkilendirmelerinin nasıl olacağını anlatacağım. Takipte kalın :)

Bir önceki yazımız olan Foursquare'de Rozetler başlıklı makalemizde Foursquare hileleri, Foursquare Rozet anlamları ve Foursquare Rozet hileleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Aramalar:

foursquare yer ekleme, foursquare mekan ekleme, foursquare yer ekleme resimli anlatım, foursquare de yer ekleme, foursquare de mekan ekleme, foursquare yeni yer ekleme, foursquare mekan açma, foursquarede yer ekleme, foursquare de yer oluşturmak, foursquare yeni mekan ekleme, foursquare de mekan oluşturmak, foursquare de yer oluturmak, foursquare venue ekleme, swamda konum ekleme, swamda yeni yer acmak, swam yer bildirme sitesi, swam da yer ekleme, swam da yer bildirim yapma, foursquare\de mekan açma, foursquarede yer ekleme 2014, fouraquare mekan yaratma, foursquare yeni mekan açma, swamda yer bildirimi nasil yapiliyor

Bir Cevap Yazın