12 Javascript Resim Galerisi

Bu yazımda sizlere yeni bir uğraş içinde bulunduğumunden bahsetmiştim. İşte o uğraşım için bir resim galerisi gerekti. En iyisini yapmak istediğimi belirtmiştim onun  için bir çok yerde aradım ama benim hoşuma gitmedi çoğu. O yüzden adobe fireworks ile bir web albümü oluşturmaya çalışacağım ama belki sizlere lazım olur diye 12 adet javascript resim galerisi paylaşıyorum […]

Muhteşem Modern WordPress Footer Tasarımları {Derleme}

Muhteşem Modern WordPress Footer Tasarımları {Derleme} Orçun abi memlekette blogunada ben bakıyorum.Blogundaki son yazım  footer tasarımları derlemesiydi.Güzel ilham alabileceğiniz tasarımlar mevcut.

İlginç 65 Manipülasyon Örneği

İlginç 65 Manipülasyon Örneği Manipülasyon sanatı çok güzel bir sanattır.Bir nesneyi başka herhangi bir şeye benzetmek için kullanılır.Manipülasyon için büyük bir yaratıcılık gerekir.Eğer manipülasyona merak sardıysanız bu tasarımları incelemelisiniz.

Ücretsiz 45 Adet Photoshop Silah Shape'leri

Ücretsiz 45 Adet Photoshop Silah Shape’leri Tasarımcıların çok işine yarayacak 45 adet birbirinden güzel ve ilginç photoshop shape dosyası.Silah tasarımda nerde kullanılır mı? Diyenler olur kesin olur eminim :) Örneğin: bir oyun sitesi yapacaksınız ve bu mafia tarzı bir oyun ise bu silahlar tam size göre.:)