Yaratıcı Yılbaşı süsleri

Yaratıcılığınızı konuşturup çeşit çeşit süsler tasarlamak istiyorsunuz ama ilham kaynağı arıyorsanız bu yaratıcı yılbaşı süslerine göz atabilirsiniz.  Bu süsleri sadece yılbaşında değil evinizin herhangi bir köşesini süslemek için her zaman kullanabilirsiniz. Kendiniz bu süsleri geliştirerek daha güzel ve yaratıcı süsler ortaya çıkarabilirsiniz.

Aşağıda süsler arasında ampul kullanılarak yapılan süsler,saat çarkları kullanılarak yapılan süsler,kupa bardaklar kullanılarak yapılan süsler,eski cd’ler kullanılarak yapılan süsler,şarap tıpaları kullanılarak yapılan süsler,eski kitap sayfaları kullanılarak yapılan süsler,parmak izleriyle süslenenler,tuvalet kağıtlarının rulolarıyla yapılan süsler,fıstık kabukları kullanılarak yapılan süsler,makarna kullanılarak yapılan süsler,legolar kullanılarak yapılan süsler,iplikler kullanılarak yapılan süsler,bilgisayar belleklerini kullanılarak yapılan süsler (doğrusu acıdım belleklere bana verebilirlerdi :) ),el işi örgüler kullanılarak yapılan süsler,şişe kapakları kullanılarak yapılan süsler mevcut.

Okumaya devam et Yaratıcı Yılbaşı süsleri

HD Kalitesinde Duvar Kağıtları #2

HD kalitesinde harika duvar kağıtları. Otomobil ,doğa,gökyüzü,doğal güzellikler, mankenler,muhteşem oyun görüntüleri,hayvanlar aleminden  muhteşem görüntülerin olduğu harika yüksek çözünürlükte duvar kağıtları tamamen ücretsiz.

128 adet harika walpaper. Boyutları 1680X1050  ve  2560X1600

Okumaya devam et HD Kalitesinde Duvar Kağıtları #2

Vahşi Doğanın Muhteşem Avcıları {Galeri}

Vahşi Doğanın Muhteşem Avcıları
Fotoğrafçı Luis Fernando Espin’in çektiği fotoğraflarda, vahşi doğanın acımasızlığını bir kez daha gözler önüne sermiş.

İşte vahşi doğa işte muhteşem avcılar…

Okumaya devam et Vahşi Doğanın Muhteşem Avcıları {Galeri}

Dünyanın En Çirkin Kedisi Ugly Bat Boy

Dünyanın En Çirkin Kedisi Ugly Bat Boy..  Amerika’da bir veteriner ziyaretçi akınına uğruyor. Sebebi ise dünyanın en çirkin kedisi olan Ugly Bat Boy – Çirkin Yarasa Çocuk ..
Ugly Bat Boy , tüylü göğsü dışında tamamen kel ve vücudunun başka hiçbir yerinde tüy yok. Doktor Stephen Bassett kediyi bir müşterisinin hediye etmiş ve “Çirkin”in gördüğü ilgiden gayet memnunmuş. Okumaya devam et Dünyanın En Çirkin Kedisi Ugly Bat Boy

Çizgi Film Kahramanları Resimleri

Çizgi Film Kahramanları Resimleri,Çizgi Film izle,Çizgi Film Kahramanları Özellikleri,Çizgi Film Kahramanları İsimleri

Çizgi filmler çocukluğumuzun vazgeçilmezlerinden… Bugs Bunny, Tazmanya Canavarı,Tom ve Jerry,Tweety,Roadrunner,Silvester,Pembe Panter ve daha niceleri..

Okumaya devam et Çizgi Film Kahramanları Resimleri