50 Harika Photoshop Kaplama Layet Style İndir

50 Harika Photoshop Kaplama Layet Style İndir Tasarımlarınız da  kullanabilmeniz için sizlere 50 harika photoshop kaplama layer syle sunuyorum. Bu kaplamalara bayılacaksınız. Yüksek kalitede harika 50 adet .. Bu layer styler de tamamen ücretsizdir.

20 Harika Photoshop Taş Kaplama Layer Style İndir

20 Harika Photoshop Taş Kaplama Layer Style İndir Tasarımlarınız da kullanabileceğiniz 20 harika taş kaplama photoshop layer style tamamen ücretsiz. Yüksek kalitede. Kaplama (texture) tarzında..

50 Harika Photoshop Layer Stil İndir

Stil arşivimi genişletmek için harika dokularla süslenmiş 50 adet birbirinden güzel photoshop layet stiller buldum. Örneklerini aşağıda bulabilirsiniz. Bir nevi kaplama olarak da kullanabilirsiniz.Harika desenler mevcuttur.

Photoshop Sakal Bıyık Fırçaları İndir

Harika bir fırça seti :) Çalışmalarınızda kullanabileceğiniz 14 adet harika sakal ve bıyık fırçası. Bunu kendi çalışmam üzerimde denemek için indirmiştim çok hoş durdu :) Şimdi de  Sizlere sunuyorum şimdi.. Yüksek kalitede harika 16 adet sakal ve bıyık fırçası (photoshop brush)

Ücretsiz Photoshop Karbon Fiber Layer Stil

Merhaba sevgili sanal modifiye yapmayı seven arkadaşlar :) Bu yazımda paylaşacağım photoshop karbon fiber layet stilleri tam sizler için. Saten daha önce 3 basit adımla nasıl karbon fiber yapabileceğinizi anlatmıştık.  Buda üşengeç sanal modifiyeci arkadaşlar için 8 adet karbon fiber layer stili . Layer stilleri 2 yolla yükleyebilirsiniz. Önce indirin ve photoshop’un  kurulu olduğu klasöre […]

Photoshop Karakalem Efekti

Photoshop Karakalem Efekti Bugünkü photoshop dersimiz bir resme karakalem efekti uygulamak. Photoshop sayesinden resimlerimize 3 basit adımda karakalem efekti verebiliriz. Evet başlayalım İlk olarak photoshopta karakalem efekti vereceğimiz resmi açıyoruz ve => Image > Adjustments > Desaturate (Ctrl+Shift+U) işlemini yaparak resmimizi siyah-beyaz hale çeviriyoruz.