50 Harika Photoshop Kaplama Layet Style İndir

50 Harika Photoshop Kaplama Layet Style İndir Tasarımlarınız da  kullanabilmeniz için sizlere 50 harika photoshop kaplama layer syle sunuyorum. Bu kaplamalara bayılacaksınız. Yüksek kalitede harika 50 adet .. Bu layer styler de tamamen ücretsizdir.

20 Harika Photoshop Taş Kaplama Layer Style İndir

20 Harika Photoshop Taş Kaplama Layer Style İndir Tasarımlarınız da kullanabileceğiniz 20 harika taş kaplama photoshop layer style tamamen ücretsiz. Yüksek kalitede. Kaplama (texture) tarzında..

50 Harika Photoshop Layer Stil İndir

Stil arşivimi genişletmek için harika dokularla süslenmiş 50 adet birbirinden güzel photoshop layet stiller buldum. Örneklerini aşağıda bulabilirsiniz. Bir nevi kaplama olarak da kullanabilirsiniz.Harika desenler mevcuttur.

Ücretsiz Photoshop Karbon Fiber Layer Stil

Merhaba sevgili sanal modifiye yapmayı seven arkadaşlar :) Bu yazımda paylaşacağım photoshop karbon fiber layet stilleri tam sizler için. Saten daha önce 3 basit adımla nasıl karbon fiber yapabileceğinizi anlatmıştık.  Buda üşengeç sanal modifiyeci arkadaşlar için 8 adet karbon fiber layer stili . Layer stilleri 2 yolla yükleyebilirsiniz. Önce indirin ve photoshop’un  kurulu olduğu klasöre […]