Dünya Savaşları Oyunu

Yine can sıkıntımı eğlenceli flash oyunları ile atmaya çalışırken bulduğum bir oyunu sizlere sunuyorum ..
Öncelikle oyundan biraz bahsedelim: Sadece mouse ile oynayabilen bir oyun. Oyundaki amacımız, fazla askerimiz olan bölgeyi, az asker bulunan bir bölgeye saldırarak o bölgeyi ele geçirmektir.Ayrıca acayip bir gariplik var.Garip olan bazen 3 asker ile 2 asker olan bölgeye saldırdığınızda kaybedebiliyorsunuz, çünkü zar atılıyor 3 asker zar da 1-1-1 atarsa karşıdaki 2 kişilik rakip 3-2 gibi ufak bir zar atarsa kendi bölgenizi kaybedebiliyorsunuz. Asker sayınız kadar zar atılıyor. O yüzden ne kadar askeriniz varsa bölgeyi alma ihtimaliniz o kadar artar. Anlayacağınız kumar ile savaş kazanmaya çalışıyorsunuz ..

Okumaya devam et Dünya Savaşları Oyunu

Super Mario Crossover Oyunu

Super Mario çocukluk yıllarımın vazgeçilmez atari oyunlarından birisiydi :) Çocukluğumuz onun manitayı kurtarmakla geçdi diyebiliriz :)
Neyse efenim geçenlerde yabancı blogları dolaşırken super marionun gelişmiş bir oyununu gördüm gelişmiş derken gelişen şey super mario yerine ek olarak değişik 5 atari oyununun karakteri bulunuyor. Bunlar Contra,Megaman ve Link, diğer karakterleri çıkaramadım ne olduğunu :)

Biraz oynadım anladım ki hiçbir oyun marionun yerini tutmaz :D

Sizde oynamak ister misiniz? Eminim istersiniz :)
O zaman hemen aşağıda oyunu görebilirsiniz
indirmeden oynayabilirsiniz :) Okumaya devam et Super Mario Crossover Oyunu

Masum Arzularımız

Bazı sonuçlara çok değişik koşullarda tanıklık ettiğimizden, onları pek ilginç şeyler sayma konusunda çok daha gönülsüz oluşumuz olgulara inanmamızdan ileri gelir.

<< Olgular mı? >> diye yineledi. << Biraz daha rom için Bay Franklin, olgulara inanma zayıflığından kurtulacaksınız. Oyununuz dürüst değil efendim. >>  Wilkie Collins

Bu Müzik Sizi Makaleyi Okurken Rahatlamanızı Sağlayacak :)

Yaşamımızda oyunu dürüst olmayan kimseler vardır. Esasen bu durum doğru ya da yanlış değil, anlamsızdır! Üstelik dürüst olmayan bir oyuna sınır çizebilmemiz için bu sınırın her iki yanını da bilmemiz gerekir. Zira kaygan zeminlerde daha ileri adımlar atılmasını beklemek ve buna zorunlu münasebetlerin en mükemmel şeklidir demek bir zihnin gördüğü sürekli bir düşten başka bir şey değildir. Okumaya devam et Masum Arzularımız

Metal Slug Oyna

Metal Slug Oyna

Metal Slug efsane bir flash oyun :) en çok sevdiğim flash oyunlar arasındadır. Muhteşem bir savaş oyun.. :)

Oyunu oynamak isteyen arkadaşlar yazının devamına bakabilir ayrıca nasıl oynandığını bilmeyenler için:Ortadaki japonca linke tıklayın, gelen ekranda en alt sağdaki japonca linke tıklayın, ve son olarak 3 zorluk derecesi çıkacak, istediğiniz dereceyi seçtikten sonra karakter seçim sayfası gelecek. Metal Slug oyununun başındaysanız sadece “leo”yu seçebilirsiniz. Karakterinizi seçtikten sonra metal slug başlayacak. Savaşçınızı “W,A,S,D” tuşlarıyla hareket ettiriyorsunuz. Ateş etmek için “J”, zıplamak için “K” ve bomba atmak için “L” tuşlarını kullanabilirsiniz.

Okumaya devam et Metal Slug Oyna

Oyunların Sistem Gereksinimleri

oyunOyunların Sistem Gereksinimleri

Bir çoğumuz oyun tutkunuyuzdur. Bazılarımı hastasdır. Durmadan oyunlar için para harcalarlar. Ama bazen oyunlar bilgisayarlarına uymaz ve paraları malesef bosuna gitmiş olur. İstediğimiz oyunun bilgisayarımıza uyup uymadığını öğrenmek için ya google amcadan aratır ya da oyunun resmi internet sitesine bakarız. Peki bu işlemi daha basit yoldan yapmak ister misiniz? Vereceğim adresde yüzlerce oyunun minimum ve maksimum sistem gereksinimleri bulunmakta. Üstelik bu oyunlarının özelliklerini bilgisayarınız ile karşılaştırabiliyorsunuz.

Okumaya devam et Oyunların Sistem Gereksinimleri

Dinamitle Bina Yıkın 2 | Demolition City 2

Dinamitle Bina Yıkın 2 | Demolition City 2

Armor Games ‘in muhteşem oyunlarını paylaşmaya devam ediyoruz. Bugünkü oyunumuz ” Dinamitle Bina Yıkın ” oyunun 2. sürümü yani ” Dinamitle Bina Yıkın 2  – Demolition City 2 ” oyunu. Önceki sürümden daha güzel yapmıslar bu oyunu yeni oyunun en güzel yanı 20 bölüm değil  35 bölüm olması ve ayrı ayrı toplam 5 şehrin olması. Şehirler: Gunslinger City, Toga Town, Gearville,Fortuna City ve son bölümü şuan bilmiyorum çünkü henuz tam gelemedim :)

Okumaya devam et Dinamitle Bina Yıkın 2 | Demolition City 2