Cep Telefonunuz için Polifonik Melodiler İndir

Cep telefonunuz da zil sesi,mesaj alarma vs gibi işlemlerde kullanabileceğiniz yaklaşık bin adet harika polifonik melodi. Üstelik tamamen ücretsiz.
Çeşit çok seçme zor :)
rar şifresi: vedatkorkut.com

Okumaya devam et Cep Telefonunuz için Polifonik Melodiler İndir

Ata Demirer & Demek Akbağ Tatlı Tatlı Dinle

Ata Demirer & Demek Akbağ Tatlı Tatlı Dinle

Usta komedyen Ata Demirer’in yeni filmi olan “Eyvah Eyvah” ‘ın bir karakteri olan Firuzan’ın şarkısı Tatlı Tatlı için Ata Demirer ufak bir klip çekmiş :)

Şarkıyı Demek Akbağ oldukca güzel söylüyor :) Hala dinlemeyenler varsa üzülmesinler bu yazımda dinleyebilirler :) Sözlerinin ve müziğinin  Demek Akbağ ile Ata Demirer’e ait olduğu  bu muhteşem şarkıyı dinleyin :)

Okumaya devam et Ata Demirer & Demek Akbağ Tatlı Tatlı Dinle

Şebnem Ferah Benim Adım Orman Albümü İndir { Albüm Tanıtımı }

benim adım ormanŞebnem Ferah Benim Adım Orman Albümü İndir { Albüm Tanıtımı }

Rock müziğin kraliçesi sevilen sanatçı Şebnem Ferah “Benim Adım Orman” 2009 Son Albümü 16 Aralık’ta müzik marketlerde yerini alacak. 6 aylık stüdyo çalışmasından sonra 12 şarkılık albümünü tamamlandığını açıkladı. Şebnem Ferah’ın yeni albümü  ” Benim Adım Orman ” ‘ın çıkış parçası “benim adım orman ” isimli parçası. Şebnem Ferah Benim Adım Orman Albümünü indirmek için yazının devamına bakınız.

Okumaya devam et Şebnem Ferah Benim Adım Orman Albümü İndir { Albüm Tanıtımı }

Murat Çobanoğlu Gargaşda Gardaşı Böylemi Arar Mp3 İndir

murat_cobanogluMurat Çobanoğlu Gargaşda Gardaşı Böylemi Arar Mp3 İndir

Usta Aşık, Ozanların hası Murat Çobanoğlu’nun en güzel türkülerinden biri olan ve babamın en çok sevdiği türkü olan Gardaşda Gardaşı Böylemi Arar’ı dinlemek ve indirmek için yazımın devamına bakabilirsiniz. Sayın Murat Çobanoğlu’nun Saygıyla Anıyoruz Mekanı Cennet olsun…

Okumaya devam et Murat Çobanoğlu Gargaşda Gardaşı Böylemi Arar Mp3 İndir

Aşık Bayram Denizoğlu Mp3 İndir

bayram_denizoglu_Aşık Bayram Denizoğlu Mp3 İndir

Aşık Sabri Şimşekoğlu’ndan sonra şimdiki paylaşımız Aşık Bayram Denizoğlu. 1958 yılında Çıldır’ın Gülyüzü(pekreşen) Köyünde doğan Aşık Bayram Denizoğlu ilk ve ortaöğrenimini Çıldır’da tamamladı. Ozanlığı başta babası Âşık Durmuş olmak üzere, evlerine gelip giden âşıklardan etkilenerek âşıklık geleneği ve şiirle küçük yaşlarda ilgilenmeye başladı. Ayrıca bağlama çalmayı da babasından öğrendi.
Okumaya devam et Aşık Bayram Denizoğlu Mp3 İndir

Black Eyed Peas Pump It Mp3 İndir

black_eyed_peasBlack Eyed Peas Pump It  Mp3 İndir

Black Eyed Peas fazla dinlemem bir kaç şarkısı dışında. Bu şarkılarından biri ” pump ıt ” … Gerçekden harika bir şarkı… Varsa benim gibi sevenler , işte onlar için Black Eyed Peas Pump It  ‘in video klibini ve şarkı sözlerini bu yazımda bulabilirsiniz..

İyi dinlemeler ve kopmalar :)

Okumaya devam et Black Eyed Peas Pump It Mp3 İndir