Apple iPhone 4S {Ürün Tanıtımı}

Herkes merakla iPhone 5’i beklerken geçtiğimiz günlerde Apple,çift çekirdekli A5 işlemci, iOS 5 ve yeni bir anten tasarımı ile donatılmış iPhone 4S’i duyurdu. 4S yeni iPhone CDMA ve GSM şebekeleri ile uyumlu ve 14.4Mbps indirme hızlarını desteklemekte. Bu merakla beklenen akıllı cep telefonunda da böyle özel bir f/2.4 lens, çarpıcı bir 1080p HD video kayıt, […]

iPhone 4 Türkiye Satış Fiyatı

iPhone 4 bir kaç gün önce operatörler tarafından Türkiye’de satışa sunulan iPhone 4’ün fiyatlarından büyük düşüşler yaşandı. Bununla beraber iPhone 4 satışları hızla arttı. Daha önce sizlere bu sayfada iPhone 4’ü tanıtmış, bu sayfada ise iPhone 4’ün maliyetinden söz etmiştik. Vodafone ve Turkcell , iPhone 4’ için tüketicinin kullanım alışkanlıklarına göre alternatif paketler hazırladı.

iPhone 4’ün Maliyeti

Daha önce sizler iPhone 4 hakkında detaylı bilgiyi burada vermiştim. Şimdide iPhone 4’ün size tahmini maliyetini vereceğim. Çıkdığı ilk hafta 1.7 milyon satan iPhone 4’ün 16 gb ‘lık olanı tahmini 187 dolar 51 cent imiş. Bunu teknolojik ürünlerin açıklanmayan maliyetlerini ortaya çıkarmasıyla ünlü iSuppli sitesi açıkladı.

iPhone 4 Tanıtıldı

Ve nihayet beklenen iPhone 4 , Steve Jobs tarafından tanıtıldı.iPhone 4 , daha önce internete sızmıştı, Apple sanırım sızan modelin üzerinde pek fazla değişiklik yapmadan yeni iPhone’u tanıttı.Yeni iPhone ‘da yok yok… Yeni iPhone’un pil ömrü, kamera özelliği,işletim sistemi,ekran özellikleri,donanımsal özellikleri ve yeni tasarımı eski modellere göre kat kat iyi.. iPhone 4 ‘te yok yok […]

En İyi 10 Yararlı iPhone Uygulaması | iPhone Apps

En İyi 10 Yararlı iPhone Uygulaması | iPhone Apps Merhabalar, bu yazımda iPhone kullanıcılarına yararlı 10 adet iPhone uygulaması paylaşacağım. Bu uygulamalar daha çok yöneticiler,öğrenciler,danışmanlar ve tasarımcılar için daha yararlı olacak. Bu yararlı iPhone uygulamalarına göz atmanızı öneririm . iPhone kullanıcıları kaçırmamalı. Yeni uygulamlar yayınladığımda haberiniz olması için burdan veya burdan beni takip edebilirsiniz.