Etiket arşivi: facebook şifre çalma

Facebook Virüslerini Silmek

Facebook kullanımı artıkça bazı kurnaz yazılımcılar bu işten kazanç sağlamak adına yeni virüsler geliştirdi. Bazı virüsler sizin adınıza arkadaşınızın adına herhangi bir web sitesinin reklamını yapmanızı sizden habersiz şekilde yapmanızı sağlıyor.Bazıları da çok ileri kaçıp sizin adınıza müstehcen içerikli videolar fotoğraflar paylaşmanıza neden oluyor.

Peki bu virüslerden nasıl kurtulabilirim ? Bu virüslerden nasıl uzak durabilirim? Diye soracak olursanız yazımızın devamında sizlere gerekli güvenlik önlemleri hakkında bilgiler mevcuttur.

Facebook Virüslerini Silmek yazısına devam et

Facebook’ta adınıza sahte profil açılınca ne yapmanız gerekir?

Facebook’ta adınıza sahte profil açılınca ne yapmanız gerektiğini biliyor muydunuz? Bilmiyorsanız hemen bu başlığı okumalısınız.

Gazetelerde görmüşsünüzdür. Kişilerin adlarına açılan sahte hesaplar yüzünden başlarına gelmeyen kalmıyor ve sonunda ihtihara varan kötü durumlar ortaya çıkıyor.
Facebook’ta adınıza sahte profil açılınca ne yapmanız gerekir? yazısına devam et

FaceBook Hesap Kapatma FaceBook Hesap Silme Resimli Anlatım

FaceBook Hesap Kapatma FaceBook Hesap Silme Resimli Anlatım

Facebook son zamanlar da çoğu kişinin başına bela olmaya başladı. Facebookdan tanıştığı bir erkekle kaçanlar kızlar mı dersiniz, facebook yüzünden işinden kovulanlar mı dersiniz. Ne derseniz deyin artık yani facebook yüzünden başı yanan insan çok..

Şimdi gelelim Facebook hesap kapatma olayına…

FaceBook Hesap Kapatma FaceBook Hesap Silme Resimli Anlatım yazısına devam et