Etiket arşivi: en iyi oyun bilgisayarları

En İyi Dizüstü Oyun Bilgisayarı

En İyi Dizüstü Oyun Bilgisayarı. Oyun manyağı iseniz. Ve masaüstü bilgisayar değil bana dizüstü bilgisayar lazım diyorsanız , ben oyunlarımı her an yanımda isterim nereye gitsem oyunlarımda benimle gitsin diyorsanız bu liste tam size göre.

Oyun denildiği zaman genellikle oyun konsolları akla geliyor olabilir.Daha iyi grafikler ve daha yüksek ekran çözünürlüğü için bir çok oyuncunun tercihi masaüstü bilgisayarlar olmaktadır. Fakat  konsollar ve masaüstü bilgisayarlar dışında dizüstü bilgisayarlar da mevcuttur ve bir çok oyuncu oyun makinesini yanında taşıyıp gittiği yerlerde oyun oynamayı sever. Bu galerimizde muhteşem 10 adet dizüstü oyun bilgisayarına göz atabilirsiniz.

En İyi Dizüstü Oyun Bilgisayarı yazısına devam et

Origin EON 17-S 17.3-Inch Gaming Laptop

Oyun oynamayı severler size harika bi laptop sunuyorum. Origin PC’nin EON 17-S modelini gördünüz mü?
Oldukça büyük sisteme sahip bu laptop, 750 gblık bi kapasiteye sahip.32GB RAM, AMD Radeon HD6970M 2GB ekran kartı,2.5GHz Intel Core i7-2920XM Extreme Edition işlemci,17.3-inç 1920 x 1080 LED aydınlatmalı ekrana sahip,2.0 megapiksel web kamerası, DVD veya Blu-ray sürücü, 9-in-1 kart okuyucu, WiFi, Bluetooth, iki USB 3.0 bağlantı noktası, HDMI bağlantı noktası, bir TV alıcısı (opsiyonel sabit disk ya da ), 8 hücreli pil ve 64-bit işletim sistemi olarak Windows 7 Home Premium, Professional ve Ultimate bulunuyor
Origin EON 17-S 17.3-Inch Gaming Laptop yazısına devam et