Comertce.com

Comertce.com

Merhabalar,
Bu sıralar cömert abimle yeni bir proje için fikir alısverişinde bulunuyorduk.Ne yapsak yapsak derken en sonun güzel bir blog açmanın iyi olacağını düşündük. Ardından bu blogda neler yazacağımıza karar verdik, herşeyi yazacağımız bir blog olmalıydı korkusuzca, cömertce, yigitce vs.. Ve bu bloga güzel birde marka olacak isim lazımdı bize işte bizi en çok düşündüren nokta buydu. Ne olsa ne olsa diye düşünürken aklımıza comertce.com geldi neden olmasın dedik? Amacımıza uygun bir isim değil mi?

En sonunda 2gün önce karar verdik ve sitemizi açdık ardından yazmaya başladık şuan 3 yazımız bulunmakda bunların 2sini domuz gribi ile alakalı bir digeri ise  demokratik açılım ile alakalı 3 yazı bu yazıların hepsi cömert abime aittir. Bende yazmaya başlayacağım yakında.

Bomba gibi geliyoruz… Comertce.com

Vedat tarafından yayınlandı

Ne varsa bloğumda var!

Sohbete katılın

1 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ” Çağına ve yarınına sahip çıkması gereken insan, olan her şeyden haberli olmakla yükümlüdür. ” Montaigne

    Monteigne’in de dediği gibi çağımıza böylelikle yarınımıza sahip çıktığınız bu değerli, eğitici çalışmalarınız için özellikle nazik ve sevecen yaklaşımı ile çevresinde sevgi uyandıran, ayrıca şahsıma yönelik kararlı ve dostça duyguları ile tanıdığım Vedat Osman’dan bu nitelikte daha bir çok çalışmalar beklediğimi burada övünçle dile getirirken büyük bir mutluluk duyduğumu da deyimlemek isterim.

    Sevgiler