Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün hayatını power point sunusu olarak bir ödevim için hazırlamıştım. Şimdide bu ödevimi sizlere daha doğrusu ihtiyacı olan arkadaşlara paylaşıyorum :) . Bunu paylaşıyorum ama alıp aynısını kullanmayın sizlere ilham olması açısından paylaşıyorum. 

Mustafa Kemal Atatürk’ün hayatının anlatıldığı altmış [60] sayfalık powerpoint slaytı sunusunu bu yazıda indirebilirsiniz.

Bir gecede yaptım güzel oldu :) Atatürk’e yakışan bir anlatım oldu :)

SUNUYU İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLA

Bir önceki yazımız olan Kanıyla Atatürk'ün Resmini Çizen Adam! başlıklı makalemizde Atatürk, atatürk sevgisi ve kan hakkında bilgiler verilmektedir.

11

Popüler Aramalar:

atatürkün hayatı, atatürkün hayatı slayt indir, atatürkün hayati slayt, atatürkün hayatı resimli anlatım, atatürkün hayatı slayt gösterisi indir, atatürkün hayatı sesli slayt gösterisi, atatürkün hayatı sesli slayt, atatürkün hayatı sesli anlatım indir, atatürkün hayatı ile ilgili slayt indir, atatürkün hayatı sesli slayt indir, powerpoint 2011 indir, atatürkün hayatı slayt gösterisi indir sunu, atatürkün hayatı slayt sesli, atatürk\ün hayatı powerpoint sunusu, atatürkün hayati slayt gösterisi, atatürkün hayatı sesli slayt gösterisi indir, atatürkün hayatı sesli anlatım, mustafa kemal\in hayati resi̇mlerle anlatan slaytt, atatürkün hayatı ile ilgili slayt, atatürkün resimli hayatı power point indir, atatürkün hayatı ile ilgili slaytlar indir, atatürkün hayati resimli slayt, atatürkün hayatı slaytları indir, atatürkün hayatı slaytı indir, atatürkün hayati powerpoint

Facebook Üzerinden Yorumlayın

Yorum penceresi açılmıyorsa sayfayı yenileyin

One Response to “Atatürk’ün Hayatı {Slayt Sunu İndir Power Point}”

  1. İlayda says:

    İndiriyorum ama parola istediği için açılmıyor. Parola nedir acaba?

Bir Yorum Yaz